MÖBLER / Bord / Skrivbord 14655367
nr 1465 5367
Skrivbord
med klaffar, bemålat. Bredd: 104+ 2x44, djup: 72 cm, höjd: 75 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 2 maj 2022
kl 19:43:41
28/4 23:41:20
700 kr
2/5 13:47:26